Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Засульська громада» (код ЄДРПОУ: 13955798) був реорганізований і увійшов до складу Лубенської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Засульська сільська рада - об'єднана територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

СЕРГІЙ БОНДАРЕНКО: «РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ЗБІЛЬШИЛА РОЛЬ ЛОКАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ У ЖИТТІ ГРОМАДИ»

Дата: 09.04.2019 14:37
Кількість переглядів: 974

    У сучасному світі потенційно зростає відповідальність кожної людини за свою діяльність та збільшується можливість необмеженого впливу особистості на сприйняття та сутність соціальних і культурних процесів використовуючи соціальні мережі та сучасні засоби комунікації. У період докорінного перетворення суспільства на національному, регіональному та місцевому рівнях культура є важливим інструментом розвитку, примирення та консолідації зусиль усіх суспільних груп і всіх спільнот. У вирішенні  цих питань реформа Децентралізації розкриває для громад великі перспективи розвитку.

  «Культурний ресурс: економічна основа розвитку територій в умовах децентралізації» саме під такою назвою 8 квітня пройшла зустріч з Іриною Каць, регіональним представником, начальником  відділу регіональної політики та координації реформ у сфері культури  Українського центру культурних досліджень. У заході взяли  участь Сергій Бондаренко, голова Засульської громади, очільники структурних підрозділів виконавчого комітету Засульської сільської ради, керівники клубних закладів,  старости.

    Інна Скиба, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради проінформувала присутніх про підсумки роботи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради за 2018 рік, до якого включено результати роботи та програмно-цільовий  метод, фінансове забезпечення програм розвитку, кадрове забезпечення закладів культури та підвищення фахового  рівня працівників клубних закладів, ефективність діяльності закладів у співвідношенні до чисельності населення.

  Питання реформування системи забезпечення населення культурними послугами  розглянуто в  аспекті Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, схваленої  розпорядженням КМУ від 23.01.2019 року.

   Працівники клубних закладів постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень, проходять навчання у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв. Широко залучено аматорські колективи до участі у Всеукраїнських, обласних та місцевих заходах, про що говорять визначні результати. У 2018 році створено  Комунальний заклад «Центральна сільська бібліотека Засульської сільської ради».

    Як наголосив Сергій Бондаренко, децентралізація збільшила роль локальної культури у житті Засульської громади. Сьогодні вона  посідає пріоритетне місце у Стратегії розвитку громади. Наші колективи славляться по всьому світу. Ми прагнемо, щоби особливості Посульського краю відкривали нові можливості для розвитку традицій, туризму, а отже – економіки.

 «Туризм протягом останнього десятиліття демонстрував стабільне зростання, він впливає на стимулювання місцевих ремесл, створення нових робочих місць, залучення молоді та безробітних на ринок праці, актуалізацію культурної та архітектурної спадщини, розвиток міжгалузевих напрямків співпраці», - стверджує Ірина Каць.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано