Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Засульська громада» (код ЄДРПОУ: 13955798) був реорганізований і увійшов до складу Лубенської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Засульська сільська рада - об'єднана територіальна громада
припинила діяльність, увійшла до складу Лубенської громади

Озеленення-шлях до продовження життя!

Дата: 20.07.2020 16:07
Кількість переглядів: 1022

   Відповідно до рішення чергової двадцять другої сесії Засульської сільської ради сьомого скликання від 20 лютого 2017 року «Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів», Засульська сільська рада є підписантом ініціативи ЄС «Угода мерів».
   Одним із завдань, яке визначено в рамках підписаної «Угоди мерів» та з метою досягнення задекларованих цілей розроблено відповідний стратегічний документ «План дій сталого енергетичного розвитку і клімату Засульської сільської ради на період до 2030 р.» (надалі - ПДСЕРК), який виступає орієнтиром для планування енергетичної політики громади і виступає настановою для формування пріоритетів та заходів, орієнтованих на процеси енергозбереження. У загальному контексті ПДСЕРК ілюструє, яким чином можуть бути досягнуті цілі щодо зниження викидів СО2. 
   З 15 по 18 червня Засульська ОТГ провела Дні сталої Енергії. Офіційно в червні до днів сталої енергії стартували в Україні серії навчальних вебінарів в рамках Угоди мерів, де розігрувалися сертифікати, один з яких був виграний Засульською сільською радою. Завдяки отриманому сертифікату було придбано саджанці декоративних дерев на суму понад 7 тис.грн та проведено їх висадку на території Засульської сільської ради для покращення екологічного стану нашої громади.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано